Lijst gemaakt op: 30-09-2023 18:12:05

Ring Springen

Springen

Datum: 30-09-2023
Aanvang: 10:00

0.40/A-0.40/B-0.40/C-0.40/D-0.40/E-0.40/P, 1 parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.sptn1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Emma van BostelenKerel0.400024,76024,76
2Julia VisschersDiva0.404031,66431,66
 
3Tess Bleijlevens (sel)Roosje0.404035,87435,87
4Stefanie Kriescher (sel)Kalysta Landa0.408036,28836,28
5Aniek LambiWinnetou0.408457,51257,5
xIsa BrochelerDiestra0.40Dis    

0.60/A-0.60/B-0.60/C-0.60/D-0.60/E-0.60/P, 1 parcours (17 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.sptn1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Manon VoetAngel0.600022,94022,94
2Elmy Janssen (sel)Dublin0.600026,22026,22
3Emma van BostelenKerel0.600026,77026,77
4Guus DrummenKlanora0.600029,61029,61
5Wouter Dresens (sel)Jordy0.600035,41035,41
 
6Gwen TroquetDiva0.600425,71425,71
7Caro van MotmanGenius CVMP0.600428,05428,05
8Michelle KellyGoldie0.600428,45428,45
9Elmy Janssen (sel)Dublin0.600431,42431,42
10Elise BroerenDancer Polo0.600432,93432,93
11Raoul DresensBeethoven0.604042,45442,45
12Kyvara de WaalMister Magic0.604430,16830,16
13Stefanie Kriescher (sel)Kalysta Landa0.604437,88837,88
14Esmee Warlich (sel)Brego0.604449,41849,41
15Naiyana KorferKelke0.604462,54862,54
16Esmee Warlich (sel)Brego0.608448,451248,45
xAniek LambiDiestra0.60Dis    

0.80/A-0.80/B-0.80/C-0.80/D-0.80/E-0.80/P, 1 parcours (9 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.sptn1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Selina UhlmannNaida0.804040,23440,23
2Michelle KellyGoldie0.804042,53442,53
3Kyvara de WaalAriel0.800459,43459,43
 
4Wouter Dresens (sel)Jordy0.800835,77835,77
5Michelle KellyGoldie0.804865,091265,09
xCira BeulenCherie0.80Uit2    
 Annemieke Lenderink (sel)Indy0.80Uit2    
 Cira BeulenCherie0.80Uit2    
 Raoul DresensBeethoven0.80Vrijw    

0.90/A-0.90/B-0.90/C-0.90/D-0.90/E-0.90/P, 1 parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.sptn1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Paul Cruts (sel)Jolynn0.900028,11028,11
2Kyvara de WaalEmke0.900034,88034,88
3Solange LeclerqMonsieur van Overis Z0.900036,33036,33
4Rachelle Huijnen (sel)E-claire0.900039,23039,23
 
5Leni MittermayerCatch me0.904029,93429,93
6Leni MittermayerCatch me0.904037,3437,3
7Annemieke Lenderink (sel)Indy0.904039,03439,03
8Selina UhlmannLeilani0.904040,3440,3
9Zoe AkkermansGeldorado0.904443,23843,23
10Anouk BemelmansJonggraaf mw0.908439,751239,75
11Joanna HagemansAllen HH0.9012042,31242,3
12Leni MittermayerCatch Me0.9012439,611639,61
xJoanna HagemansAllen HH Z0.90Uit2    
 Annemieke Lenderink (sel)Oxford0.90Uit11    
 Selina UhlmannNaida0.90NG    
 Hub DijkstraEduwardo0.90NG    

1.00/A-1.00/B-1.00/C-1.00/D-1.00/E-1.00/P, 1 parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.sptn1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Zoe AkkermansGeldorado1.000029,74029,74
2Kyvara de WaalEmke1.000035,62035,62
 
3Paul Cruts (sel)Jolynn1.000426,58426,58
4Selina UhlmannLeilani1.000436,97436,97
5Rachelle Huijnen (sel)E-claire1.008034,71834,71
6Anouk BemelmansJonggraaf mw1.008436,561236,56
7Solange LeclerqMonsieur van Overis Z1.0020839,412839,41
xAnnemieke Lenderink (sel)Oxford1.00NG    

1.10/A-1.10/B-1.10/C-1.10/D-1.10/E-1.10/P, 1 parcours (0 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.sptn1sptn2tijd2sptn.tottijd2
xKarl MittermayerCatch Me1.10NG    

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)